Współpraca

FIZJOTERAPEUTA

Kamil Toczydłowski – fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem, absolwent wielu specjalistycznych kursów z dziedziny neurologii, ortopedii oraz terapii manualnej m.in. Bobath, Kinetic Control, FDM.

Aktualnie student osteopatii, który nieustannie dąży do jak najlepszego poznania drugiego człowieka oraz zrozumienia funkcjonowania ludzkiego organizmu. Razem prowadzimy zajęcia jogi dla osób z niepełnosprawnością ruchową w Fundacji Avalon.

Fundacja Avalon

W ramach projektu rehabilitacji Fundacji Avalon prowadzę zajęcia jogi dedykowane osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi.
Korzyści z praktykowania jogi przez osoby z niepełnosprawnościami jest mnóstwo, nie tylko na poziomie czysto fizycznym, ale także na poziomie bardziej subtelnym.

Zajęcia odbywają się hybrydowo, aby każdy mógł wziąć w nich udział, możesz przyjechać bezpośrednio do siedziby Fundacji lub wziąć udział w zajęciach online.
Każde nasze spotkanie jest dodatkowo wspierane przez doświadczonego fizjoterapeutę, co gwarantuje 100% bezpieczeństwa podczas wykonywania asan.