O mnie

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu....

H. Jackson Brown Jr.
Nazywam się Julia Witkowska i jestem certyfikowaną nauczycielką jogi (RYT 200 Yoga Alliance). Moje jogowe korzenie sięgają Ashtanga Jogi – najbardziej dynamicznego z systemów, określanego często jako medytacja w ruchu. Z Ashtangi wywodzi się równie dynamiczny, choć nieco “lżejszy” styl Vinyasa Jogi, którego uczę. Prowadzę także zajęcia jogi dla kobiet w ciąży i połogu – skończyłam kurs pod okiem Oli Uruszczak, w Pracowni Jogi Agnieszki i Macieja Wielobobów.
Jestem dyplomowaną masażystką ajurwedyjską oraz konsultantką Ajurwedy – ukończyłam szkolenie według programu opracowanego przez doktora Partapa Chauchana, akredytowane przez Jiva Institute w Indiach.
Nieustannie rozwijam się w różnych technikach pracy z ciałem, łącząc tradycyjną wiedzę ze współczesną nauką o ciele i człowieku. Wierzę w regenerującą siłę ruchu i świadomego oddechu.

Zapraszam Cię do jogowo-ajurwedyjskiej przestrzeni

Pracownia Ciszy
Joga

medytacja w ruchu

Medytacja i Pranajama

techniki medytacyjne oraz oddechowe

Ajurweda

wiedza o życiu

Odkryj cudowną moc świadomej obecności

bądź tu i teraz

  Równowaga

Akceptacja

Uważność

Oddech

Rekomendacje

Polecenia

„Polecam bardzo masaż w wykonaniu Pracownia Ciszy Joga i Ajurweda ♥️ Poczułam się po nim zrelaksowana, zaopiekowania i dopieszczona jak małe dziecko po kąpieli / smarowaniu przez mamę. Zasnęłam jak niemowlę.”

Beata, Warszawa

„Masaż ajuwerdyjski w wykonaniu Julii rozłuźnił nie tylko moje ciało, doskonale usuwając głębokie napięcia, ale i umysł. Wyszłam lekka i piękniejsza 😊, bo abhyanga to masaż olejowy, który stymuluje skórę i mięśnie, co naprawdę poczułam 😀 Co więcej, technika ta pomaga w eliminacji toksyn więc same pozytywy – GORĄCO POLECAM.”

Justyna, Warszawa

Julka jest niezwykle ciepłą osobą i można czuć się w jej towarzystwie swobodnie, nawet bez ubrania 😉 Zrobiony przez nią masaż głowy odprężył mnie i pozwolił się głęboko zrelaksować. Wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalnie, przy użyciu dobrej jakości olejów co jest dla mnie niezwykle istotne. Z przyjemnością będę wracać do Pracowni Ciszy – gorąco polecam!

Aleksandra, Warszawa