Joga

Joga

medytacja w ruchu
W Pracowni jogę praktykujemy głównie w stylu Vinyasa. Vinyasa joga polega na płynnym, wręcz tanecznym przechodzeniu z jednej asany do drugiej, przy jednoczesnym wspomaganiu się oddechem. Charakteryzuje ją lekkość i flow. Połączenie ruchu z oddechem typowe dla vinyasa jogi sprawia, że można ją śmiało określić mianem medytacji w ruchu.

Vinyasa poruszy, wzmocni i zregeneruje Twoje ciało, zmęczone długim przebywaniem w pozycji siedzącej, a także oczyści i wyciszy Twój umysł, bombardowany codziennie niezliczoną liczbą bodźców. Jest odpowiednia zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.

Temat: "jakie trzeba mieć ciało, żeby móc chodzić na jogę", przewijał się już wiele razy. Po prostu trzeba mieć ciało. Kropka.

Praktyka indywidualna

Sesja jogi w stylu Vinyasa, dopasowana do Ciebie i Twoich indywidualnych potrzeb. Stanowi doskonałe uzupełnienie zajęć grupowych lub ich zamiennik, jeśli nie wiesz, jak zacząć, szukasz wsparcia w indywidualnym rozwoju na jogowej ścieżce lub chcesz skupić się na konkretnym zagadnieniu.

Zajęcia łączą funkcjonalne aspekty jogi z medytacją w ruchu. Podczas sesji eksplorujemy różne aspekty mobilności (zakres ruchu, siła mięśni, elastyczność) oraz udrożniamy przepływ prany i emocji w ciele. 

150 zł za 1 h

Praktyka grupowa

Zajęcia grupowe – wkrótce w ofercie.

Praktyka dla kobiet w ciąży

Dzięki praktyce jogi nie tylko utrzymasz ciało w dobrej formie przez cały okres ciąży, ale także przygotujesz się do porodu oraz wyzwań, które staną przed Tobą jako świeżo upieczoną mamą. Zajęcia są w pełni dostosowane do Twoich indywidualnych, wyjątkowych potrzeb oraz do zmian zachodzących w Twoim ciele w poszczególnych trymestrach ciąży.

Zajęcia indywidualne – 150 zł za 1 h

Zajęcia grupowe – wkrótce w ofercie.

Praktyka dla osób z niepełnosprawnością ruchową

Zajęcia grupowe dostosowane do różnych rodzajów i stopni niepełnosprawności ruchowej.

Wkrótce w ofercie.