Ajurweda

Ajurweda

wiedza o życiu
Ajurweda to starożytny system medyczny pochodzący z Indii. Zgodnie z sanskrytem, to wiedza o życiu ("ayus" - życie, "veda" - wiedza, mądrość). Istotą medycyny ajurwedyjskiej jest dążenie do równowagi we wszystkich obszarach życia. Opiera się na ziołolecznictwie, zabiegach na ciało, psychologii oraz praktykach duchowych. To system holistyczny, który dba nie tylko o ciało, ale również o ducha i umysł.

Holistycznie dla ciała i duszy

nie tylko Ajurweda

OFERTA

ABHYANGA – AJURWEDYJSKI MASAŻ CAŁEGO CIAŁA

Terapeutyczny masaż całego ciała ciepłym olejem ziołowym. Rozluźnia napięcia mięśniowe i przywraca prawidłowy przepływ sił witalnych. Odblokowuje kanały w ciele, usuwa toksyny poprzez skórę, ją samą pozostawiając oczyszczoną i odżywioną. Pobudza układ krążenia, koi system nerwowy i wzmacnia muskulaturę. Wspiera trawienie, oczyszcza krew i dotlenia komórki ciała, poprawiając samopoczucie fizyczne i psychiczne. Pobudza organy wewnętrzne poprzez stymulację punktów witalnych na ciele. Pomaga zrelaksować ciało i wyciszyć umysł.

200 zł za 1 h lub 250 zł za 1,5 h

SHIROABHYANGA – AJURWEDYJSKI MASAŻ GŁOWY

Masaż głowy ciepłym olejem ziołowym. Wzmacnia układ nerwowy, eliminuje stres i zmęczenie, wspiera w leczeniu bólów głowy, bezsenności oraz problemów z pamięcią i koncentracją. Łagodzi napięcia mięśniowe barków, szyi i głowy, pobudza wzrost włosów, opóźnia procesy siwienia i łysienia, odżywia skórę głowy. Masaż rozpoczynamy w pozycji siedzącej, aby następnie przejść do leżenia na plecach.

180 zł za 1 h

RATNAABHYANGA – AJURWEDYJSKI MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż dużymi, gorącymi kamieniami półszlachetnymi i ciepłym olejem ziołowym. Polega przede wszystkim na masowaniu, przekazywaniu ciepła w najgłębsze partie mięśniowe, a nie tylko na układaniu kamieni na ciele. Podczas masażu używa się kamieni – unikatów i kryształów obrabianych na specjalne zamówienie, z surowców pochodzących z różnych rejonów Indii. Są to przede wszystkim jaspisy, karneole, awenturyn, tygrysie oko, kryształ górski, ametyst, lapis lazuli, kwarc różowy. Każdy z kamieni ma inne właściwości i określony wpływ na ciało. Kamienie półszlachetne, z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Ma działanie witalizujące, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Wpływa na witalność organizmu, dodaje energii, neutralizuje stres oraz przynosi uspokojenie dla mięśni.

Wkrótce w ofercie.

KOBIDO – RYTUAŁ JAPOŃSKI

Głęboki masaż wykonywany na powierzchni skóry. Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu. Po masażu czujemy się odprężeni, uwalniamy ze skóry toksyny, pobudzamy pracę nerwów, skóry i mięśni. Efektem jest więc naturalny lifting.

Wkrótce w ofercie.