zAbout Us Style 2

Welcome To Us

Hello There!
Is a green studio for holistic health and the arts. We offer classes for core strength, injury recovery and dance, including Zumba, Samba, Hip Hop and Ballet. We also open the space for art, performances and various workshops.

Our Plans

Packages
price-1.jpg
Easy Start
One month of unlimited yoga starts on your first visit. Enjoy access to our entire schedule.
$30/per month
price-3.jpg
Unlimited
Become a BeYoga Unlimited Member for $90/month and enjoy our unlimited yoga classes.
$80/per month

Dedicated Team

Yoga Instructors
Joga

medytacja w ruchu

Medytacja i Pranajama

techniki medytacyjne oraz oddechowe

Ajurweda

wiedza o życiu

Praktyka indywidualna

Zajęcia łączą funkcjonalne aspekty jogi z medytacją w ruchu. Podczas sesji eksplorujemy różne aspekty mobilności (zakres ruchu, siła mięśni, elastyczność) oraz udrożniamy przepływ prany i emocji w ciele.

Praktyka grupowa

Zajęcia odbywają się w małych grupach o wyrównanym poziomie.

Praktyka dla kobiet w ciąży

Zajęcia pozwolą Ci odnaleźć spokój przez całą 9 – miesięczną podróż, troszcząc się o Twoją formę zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Praktyka dla OzN

zajęcia umożliwiają lepsze poznanie siebie i swojego ciała. Odkryj nowe możliwości.

Testimonials

What People Say

„Polecam bardzo masaż w wykonaniu Pracownia Ciszy Joga i Ajurweda ♥️ Poczułam się po nim zrelaksowana, zaopiekowania i dopieszczona jak małe dziecko po kąpieli / smarowaniu przez mamę. Zasnęłam jak niemowlę.”

Beata, Warszawa

„Masaż ajuwerdyjski w wykonaniu Julii rozłuźnił nie tylko moje ciało, doskonale usuwając głębokie napięcia, ale i umysł. Wyszłam lekka i piękniejsza 😊, bo abhyanga to masaż olejowy, który stymuluje skórę i mięśnie, co naprawdę poczułam 😀 Co więcej, technika ta pomaga w eliminacji toksyn więc same pozytywy – GORĄCO POLECAM.”

Justyna, Warszawa

Julka jest niezwykle ciepłą osobą i można czuć się w jej towarzystwie swobodnie, nawet bez ubrania 😉 Zrobiony przez nią masaż głowy odprężył mnie i pozwolił się głęboko zrelaksować. Wszystko zostało wykonane bardzo profesjonalnie, przy użyciu dobrej jakości olejów co jest dla mnie niezwykle istotne. Z przyjemnością będę wracać do Pracowni Ciszy – gorąco polecam!

Aleksandra, Warszawa

Get Mobile Application & Do Yoga Online!

BeYoga Application
A great app for beginners, app gives users short sessions that they can fit in anywhere, anytime. Each pose includes an animated illustration plus instructions to make sure you’re training safely. They are perfect for when you feel crunched for time respectively.